7 Mayıs 2016 Cumartesi

Akrep Burcu Ocak 2017 Yorumu

Akrep Burcu Ocak 2017

Akrep Burcu'nu Ocak 2017'de Neler Bekliyor?

Sevgili Akrepler 2017 yılı Ocak ayının ilk yarısını Akrepler için bilgi topladıkları ve yeni ilişkiler geliştirdikleri bir dönem yaşatacaktır.  Bu dönemde Akreplerin başkalarını ikna etmek için net konuşmaları yeterli olacak. 1 Ocak'ta tarihinde hızlı düşünüp, hızlı davranan bir insan yapabilir. Ancak böyle davranırken entelektüel enerjinizi boşa harcamaktan kaçınmalısınız. Bugünlerde konuşmayı bırakın ve cesurca planlarınızı uygulamaya koyun. Unutmayın ki insanlar hedeflerine hareketleriyle ulaşırlar. Hareketsiz bir ortamda planlarınız ne olursa olsun amaçlarınıza ulaşmanızın imkânı yoktur.

9 Ocak 2017 tarihinde Merkür retrosu bitiyor. Sizin böyle durumlarda yapmanız gereken: Değişimlere ayak uydurmak ve temel amacınıza odaklanmaktır.Pratik düşünme yeteneğinizi arttıracak ve sizi olağan dışı başarılı projelere taşıyacak.

12 Ocak 2017 tarihinde görülecek olan Dolunay ile algılarınız duygularınız tarafından yönetilir hale gelecekler. 12 Ocak tarihinde çok üretken bir gün yaşayacaksınız. Bu tarihlerde  iş arkadaşlarınızı çalışmanızla motive edeceğiniz ve liderlik yapacağınız bir gün olacak.
Bugün başkalarının davranışlarını yanlış anlayabilirsiniz. Alınganlık kötü bir huy olduğu kadar ilişkilerin bozulmasına da neden olan bir davranış tarzıdır. Bundan uzak durmalısınız. Başkaları dünyanın durumunu tartışırken siz 20 Ocak'ta gerçekçi hedeflerinize kilitleneceksiniz.

Bu ay, yatırım yapmak veya yeni ilişkiler üretmek için büyük fırsatlar yakalayabilirsiniz. Ayrıca mantığınızı kullanarak şimdiki durumunuzu değerlendirdikten sonra geleceğe yönelik adımlar atabileceksiniz.

28 Ocak 2017 tarihinde görülecek olan Yeni Ay, sizde üretkenliğe dönüştürmeniz gerekecek bir hırs yaratacak. İnsanın hırsını veya öfkesini yapıcı şekilde kullanması halinde ortaya çıkacak sonuçlar inanılmazdır. Pek çok dahi, hırs ve öfkesini üretkenliğe dönüştüren insanlar arasından çıkmıştır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder