1 Nisan 2016 Cuma

Yay Burcu 2017 Kariyer Hayati

Yay Burcu 2017 Kariyer

2017'de Yay Burcu Kariyer ve İş Hayatı

2017 yılında pek çok para kazanma fırsatı yakalayacaksınız ancak Uranüs'ün 2. Para Evinizde Plüton yaratacağı dik açı, sizi yüzde yüz emin olmadığınız işlerden uzak tutacaktır. Gerçekleri ortaya çıkartmasıyla ünlü olan Uranüs bu yıl da karanlık ve belirsiz projelerden sizi koruyacak.

26 Şubat 2017 Güneş Tutulması, size iyi yatırımlar için önemli bir fırsat yaratacak. 12 Mart 2017 tarihinde ise yeni bir para kazanma fırsatını Venüs-Plüton 120 derecelik açısı esnasında yakalayacaksınız.

9 Nisan - 3 Mayıs 2017 tarihinde iş yaşamınızda başarı odaklı çalışacaksınız.Mars, sizi iş yaşamınızda kaybediyor gibi hissettirebilir. Ancak bu başarısızlık değil sonuç almaktaki gecikmedir. Her olumlu sonuç bir anda alınmaz.

2017 yılı içinde bulunacağınız iyimserlik ve hızlı çalışma temponuz size iş yaşamınızda başarıyı garanti ediyor.Bu yıl geçireceğiniz inançsal değişim yılın ikinci yarısında daha kolay olacaktır. Plüton'un 5. Kişisel İfade Evinizde Uranüs ile yaratacağı dik açı manevi dünyanızdaki değişimi yıl boyunca sürdürmenize yardımcı olacaktır.

21 Ağustos 2017 tarihindeki Güneş Tutulması kişisel gelişiminizi engelleyen faktörlere karşı sizde öfke yaratırken, manevi gelişim sürecindeki mücadelenizde size enerji verecek. Metafizik çalışmaları sizin hobileriniz olmaktan çıkararak yaşamınızın parçaları haline getirecek.

Yılın ilk yarısında yapacağınız seyahatler iyi planlanmış iş ziyaretlerinden oluşacaktır. Ancak Jüpiter'in 7. Dostlar Evinize girmesiyle dost ve arkadaşlarınız sizi macera dolu seyahatlere götürecektir. 14 Haziran-8 Ağustos 2017 döneminde yapacağınız seyahatlerde programınızı ve gezi detaylarını birkaç kere gözden geçirmeniz çok yararlı olacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder