2 Nisan 2016 Cumartesi

Oğlak Burcu 2017 Kariyer Hayati

Oğlak Burcu Kariyer 2017

2017'de Oğlak Burcu Kariyer ve İş Hayatı

2017 yılında Satürn'ün 10. Kariyer Evinizi geçiş hareketi ile iş yaşantınızı baştan aşağı yenilemekte ve yeniden şekillendirmektedir. Satürn'ün iş yaşamınızda başarı için pek çok sorumluluk üstleneceksiniz.

11 Şubat 2017 tarihinde Kova burcunda Ay Tutulması döneminde iş yaşamınızda gecikmeler hatta bazı gerilemeler yaşayabilirsiniz ancak paniğe kapılmayın. 26 Şubat 2017 tarihindeki Güneş Tutulması tanık olacağınız bir gelişim sizi fiziksel, ruhsal ve duygusal limitlerinizi zorlamanın ne kadar hatalı olduğuna inandıracak.

20 Temmuz 2017 tarihinde size büyük para kazandıracak bir proje ile karşılaşacaksınız Ancak bu durum devam ederken Merkür'ün 8. Paylaşılan Kaynaklar Evinize girecek oluşu iş yaşamınızda bazı sorunlar çıkarabilir. Bu süreçte esnek davranışlarınız size para kazanmak için büyük fırsatlar yaratacaktır.


7 Ağustos 2017 Ay Tutulması'nın metafizik hayaller ve peri masallarını andıran görüntüler beyninizi doldurabilirler. Mars'ın alacağı dik açı, sizin yaptıklarınızın önemini inançlarınızın önüne taşıyacaktır. Gerçek yaşamınızda uygulayamayacağınız inançlarınızı sorgulayabilirsiniz.

3-23 Aralık 2017 tarihinde 12. Evinize girecek olan Merkür'ün geri çekilme hareketi yaşamınızda yeni bir manevi anlam kazanmanızı sağlayacak ve genelde iş seyahatleri yapacaksınız. Mars'ın gireceği geri çekilme hareketi seyahatlerinizde pek çok şey öğrenme olanağı yaratacak. Seyahat programlarınızda bu yıl yaşayacağınız aksaklıklar sizi detaylara önem vermeye zorlayacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder