2 Nisan 2016 Cumartesi

Kova Burcu 2017 Kariyer Hayati

Kova Burcu Kariyer 2017

2017'de Kova Burcu Kariyer ve İş Hayatı

Kendiniz daha makul şekilde eleştirmeyi öğrenmeniz halinde bu yıl büyük paralar kazanabilirsiniz. Jüpiter'in 4. Ev Koşulları Evinizde Neptün ile alacağı konum size evden çalışma imkânı yaratabilir. 9 Nisan - 3 Mayıs 2017 tarihindeki Merkür'ün 2. Evinize geri çekilme hareketi esnasında detaylara büyük önem vermelisiniz. Bu nedenle büyük hatalar yapmamak için küçük noktaları iyice araştırın.

2017 yılındaki Tutulmalar hayallerinizi finansal başarılara çevirecek. Satürn, iş yaşamınızda çıtayı yükseltmenizi ve daha fazla çalışmanızı talep edecektir. Artık uzun yıllardır beklediğiniz başarıya iş yaşamınızda ulaşma şansınız olacaktır. Çalışmalarınızın yetersiz kalması halinde planlarınızda bazı değişiklikler yapmak durumunda kalabilirsiniz.Tüm inancınızı bir dini sisteme adamak yerine manevi gelişimin transformasyon ile geldiğini bilmelisiniz.


Yavaş metamorfoz gezegeni Plüton 12. Ruhsal Bilinç Evinizde 2023'e kadar kalırken Uranüs 24, Plüton ve 19 Eylül tarihlerinde yaratacağı dik açıyla sizin sağduyunuzun gelişmesini ve manevi aydınlanmanızı sağlayacaktır. Manevi aydınlanma sürecinde tek bir metafizik deneyim değil yapacağınız seyahat sizin inançsal gelişiminizi sağlayacak.

Bu yıl zevk için seyahat etmeniz söz konusu olmayacağından seyahatleriniz için her zaman bir nedene ihtiyaç duyacaksınız. Bunun nedeni Satürn'ün 9. Seyahatler Evinizdeki iki yıllık ziyaretini tamamlayacak olmasıdır. Mars'ın  9. Evinizden yapacağı geçiş sizde yaratacağı seyahat isteği ile son dakikada alacağınız kararlarla yolculuğa çıkmanızı sağlayabilir. 1 Aralık 2017 tarihinden sonra evinize girmesiyle yine özgür seyahat etme hakkınızı kazanacaksınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder