21 Nisan 2016 Perşembe

Koç Burcu Ocak 2017 Yorumu

Koç Burcu Ocak 2017

Koç Burcu'nu Ocak 2017'de Neler Bekliyor?


Ocak ayı Koçlar için Merkür'ün retrosu sebebiyle hızlı başlayacak. Bu sürat karşısında her zamanki tartışmacı halinize bürünmemelisiniz. 9 Ocak 2017 tarihine kadar tartışarak haklı olduğunuzu kabul ettirmek yerine olaylara değişik açı ve boyutlardan bakmalısınız.  Merkür gerilemesi 9 Ocak 2017 tarihinde düzeliyor..

12 Ocak 2017 tarihinde görülecek olan Dolunay endişelerinizi çevrenizden saklamanıza size yardımcı olacaktır. Planladığınız bir projenin istediğiniz gibi ilerlemeyişi sizi sinirlendirebilir ancak bunu önlemenin yolu yapılacaklar listenize yeni projeler eklemek yerine 13 Nisan tarihine kadar daha önce başlamış olduğunuz işlere yoğunlaşmanız olacaktır. Sonuçlar istediğiniz zaman gerçekleşmeseler de uzun vadede siz kazançlı çıkacaksız.Merkür ve Plüton'un 11. Evinizdeki kesişmeleri süresinde kozmik enerjinizden sonuna kadar yararlanmalısınız. Artık durup işinize yaramayan davranışlarınızı gözden geçirmenin ve bunlardan kurtulmanızın tam zamandır. Mars'ın 6. Sağlık evinizde olması düzgün beslenme ve düzenli egzersiz ile bağışıklık sisteminizi güçlendireceksiniz. 19 Ocak tarihinde kariyer hedefiniz ile kişisel bir konu arasında seçim yapmak durumunda kalabilirsiniz.

28 Ocak 2017 tarihinde görülecek olan Yeni Ay, 11. Evinizdeki uzun vadeli planlarınızı canlandıracak. Planlarınızdaki gecikmelere alışık olmalı ve kendinize süre tanımalısınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder