30 Nisan 2016 Cumartesi

İkizler Burcu Ocak 2017 Yorumu

İkizler Burcu Ocak 2017

İkizler Burcu'nu Ocak 2017'de Neler Bekliyor?

2017 yılında başarı size hep çok yakın gözükecek ancak başarıyı yakalamak için tüm yıl çalışmalısınız. 1 Ocak tarihinde gününüzü aileniz ve dostlarınızla geçireceksiniz ancak böyle toplantılarda ortaya çıkacak organizasyon bozuklukları sizi kızdırabilir. Siz kendinizi kızmakta haklı bulsanız bile dost ve sevdikleriniz bunun ne kadar yanlış olduğunu size gösterecekler. Bu dostlarınıza tepki göstermek yerine onları dinleyerek gelecek için ders çıkartmaya çalışmalısınız.

12 Ocak 2017 tarihinde görülecek olan Dolunay, kalıcı planlar yapmalısınız. Ancak Jüpiter'in size yanlış varsayımlarda bulunmasına izin vermemelisiniz. Dolunay yaptıklarınızdan çok duygularınızın önemini ortaya çıkaracak. Bu süreçte inançlarınızı değiştirmemelisiniz.


15 Ocak 2017 tarihinden sonra gösterecekleri hareketler sizin kolları sıvayarak daha fazla çalışmanıza neden olacaklar. Ne istediğinizi bildiğiniz ve hedeflerinizi gerçekleştirmek için sabırlı olduğunuz sürece çok çalışmanızın karşılığını fazlasıyla alacaksınız. Dikkatli olun ve akıllı davranın. Kazançlarınızın tükenmesine neden olacak hareket ve girişimlerden kaçının

28 Ocak 2017 tarihinde vizyonunuz daha da genişleyecektir. Planladığınız seyahatlerde erteleme ortaya çıkması halinde üzülmeyin çünkü bu erteleme problemlerinizi çözmenize yardımcı olacak. Ancak şansınıza Merkür, Uranüs ve Jüpiter ile gireceği birliktelik sonucu planlarınızı gerçekleştirmede karşılaştığınız engelleri kaldırmanıza yardımcı olacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder