28 Nisan 2016 Perşembe

Boğa Burcu Ocak 2017 Yorumu

Boğa Burcu Ocak 2017

Boğa Burcu'nu Ocak 2017'de Neler Bekliyor?

2017 yılı başlarken özellikle kariyer alanında yaşamınızı stratejik olarak değerlendirmelisiniz. Unutmayın ki bu yıl yaşamınızda daha yüksek saygınlık hedefiniz olabilir ancak buna ulaşmak için çok çalışmaya ihtiyacınız var.

2017 Ocak'ta kariyeriniz ve özel yaşamınızın dengesiz olduğunu düşünebilirsiniz. Eğer kişisel potansiyelinizi değerlendirmek istiyorsanız kurallara ne zaman uymanız gerektiğini ve ne zaman onları ihlal edebileceğinizi iyi öğrenmelisiniz. Kıskançlık, aç gözlülük ve güvensizlik insanı saplantılı hale getirir. Bunlardan uzak durmalısınız. Yaşamda aradığınızı bulmak için çok çaba harcamanız gerekse bile her zaman kaliteye miktardan daha fazla önem vermelisiniz.

12 Ocak 2017 tarihinde görülecek olan Dolunay, kalbiniz ve düşünceleriniz aşk ve zevke kaymış olacak. Bu tarihte bir kişiyi yanlış anlamanız veya maddi konularda hata yapmanız halinde paniğe kapılmamalısınız.


14 Ocak'ta kendinizi rahat bırakır ve önerilere açık olursanız aşkta kazançlı çıkabilir, çevrenizin desteğini kazanabilirsiniz. Güvenilir insanlarla beraberken kazanma hırsınıza sahip olmalısınız. Savunma mekanizmalarınızı gevşettiğinizde bu tarihlerde yaşamınızdan alacağınız zevke doyamayacaksınız.

19-22 Ocak 2017 dönemi sizin için yaratıcı fikir ve finansal özellikleriniz birleşeceği ve bu projelerinizin olumlu sonuçlarını alacağınız bir dönem olacaktır.

Güneş'in Kova burcuna girişi size profesyonel yaşamınızda yeni bir başlangıç sağlayacak. Güneş'in bulunacağı konum ve iş yaşamınızda daha anlamlı alanlara yönelmenizi sağlayacaktır. Beklentileriniz yüksek görünseler bile 20 Ocak'ta bunlara ulaşabilirsiniz. Belli yerlerde eksikleriniz olduğunu görseniz de bunları tamamlayacak kaynaklarınızı doğru şekilde kullanabileceksiniz.

28 Ocak 2017 tarihinde  görülecek olan Yeni Ay derin düşünceler yanında eğlenceli zaman geçirme isteğinizi de artıracak. Bugün belki çok fazla konuşarak bir kişiyi sözlerinizle şaşırtabilirsiniz. Ancak bugünlerde yükselmiş olan espri anlayışınız, istediğiniz her şeyi kimseyi kırmadan söylemenize olanak sağlıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder