3 Nisan 2016 Pazar

Balık Burcu 2017 Kariyer Hayatı

Balık Burcu 2017 Kariyer

2017'de Balık Burcu Kariyer ve İş Hayatı

Mars'ın 2. Para Evinize yapacağı geri dönüş hareketi sırasında finansal kaynaklarınızı yeniden değerlendirerek yeniden yapılandırmalısınız. 13 Nisan tarihine kadar sürecek bu hareket size bütçe ayarlamaları, gelir arttırıcı yöntemler geliştirmek gibi konularda yeterli zaman sağlayacaktır.

11 Şubat 2017 Ay Tutulması iş yaşamınızda bir dönüm noktası yaratacaktır. Mars'ın Güneş ve Ay ile alacağı dik açı meslektaşlarınızla aranızda problemlere neden olabilir. Bu durumda yeteneklerinizi en üst düzeye çekmek, verilecek en iyi yanıttır ancak bunun için eğitime ihtiyacınız olabilir.

26 Şubat 2017 Güneş Tutulması, derhal harekete geçmenizi gerektirecek yeni fikirlere sahip olacaksınız. Bu süreçte içinde bulunduğunuz durumdan kaçmak istemeniz normaldir. Aceleci davranmak zarar getirebilir. Bu nedenle bu yıl sabırlı olun.


Jüpiter sizi yıl bıyunca sürecek bir sosyal başarıya taşıyacak. Bu süreçte sabırlı olmalısınız çünkü Merkür'ün 6. Evinizde olacağı 13 Ağustos - 5 Eylül 2017 döneminde yarım kalmış işlerinizi bitirmeniz gerekecek. Geçen yıl dönencenize giren Jüpiter'in sağladığı bolluk bu yıl da devam edecek. Jüpiter sadece bolluk ve bereket getirmekle kalmayıp size parasal konularda bol şans getirmektedir.

2017 yılında siz çabalamasınız bile gayet iyi iş teklifleri bu şans sayesinde sizi bulacak.
Bu durumda inançlarınızı gözden geçirmeli veya onları gerçek yaşamınızda uygulayabilmek için büyük çaba sarf etmelisiniz.

Özellikle 1 Ekim 2017 tarihinden sonra seyahat arzularınız çok artacak.Jüpiter'in Ay ile alacağı konum seyahatlerinizi kâr amaçlı yapmanıza olanak sağlayacak yeni fikirler üretecektir. Satürn'ün 9. Evinize girmesiyle eğitim ve seyahat yaşamınızda ayrı bir önem kazanacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder