1 Nisan 2016 Cuma

Akrep Burcu 2017 Kariyer Hayati

Akrep Burcu Kariyer 2017

2017'de Akrep Burcu Kariyer ve İş Hayatı

2017 yılında ekonomik konularda daha akıllı davranacaksınız. 26 Şubat 2017 tarihinde 8. Ortak Kaynaklar Evinizde oluşacak olan Güneş Tutulması yatırım yapmayı teşvik edecek. Ancak Neptün ile Yeni Ay'ın dik açıları sizi yatırımlarınızda çok ihtiyatlı olmaya zorlayacak.

9 Nisan - 3 Mayıs 2017 tarihindeki geri çekilme hareketiyle girecek olan Merkür, yaşamınızda kemerleri sıkmanızı gerektirebilir. İş Evinizde yaşanacak oluşu, iş yaşamınızda yükselişinizi sağlayacak.

Bu yıl başka bir kuruma veya pozisyona geçmek size çekici gelebilir. Ya da çok farklı alanda bir iş kurabilirsiniz. 2017 yılında oluşacak Merkür geri çekilme hareketleri iş yaşamınızda eğitimler, teknoloji ve yeni iş bağlantılarıyla vakit kaybını önlemeye yönelik faaliyetlere ağırlık vermenize yol açabilir.


5 Ekim 2017 tarihine kadar başkalarını mutlu ederken kendiniz zarar etmemeyi öğrenecek ve yaşayacaksınız. Kendi başınıza çalışırken ruhunuzu geliştirmeniz zor olsa bile sağlam ve sevecen ilişkiler sayesinde yaşamınızdaki yüksek amaçları arayabileceksiniz.

7 Ağustos 2017 Ay Tutulması aklınızı ilham veren fikirler ve aydınlanma ile dolduracak.  9. Uzak Yerler Evinizde doğacak olan tutulma yılın ilk yarısı pek çok seyahate çıkmanıza neden olabilir. Eğitim seyahatleri bu dönemde size çok yararlı olabilir. Ancak yaz döneminde tatil planlarınızda ertelemeler veya gecikmeler söz konusu olacak. Bu yıl seyahatlerde ortaya çıkabilecek problemlerden kurtulmak için seyahatler konusunda deneyimli arkadaşlarınızı yanınızdan ayırmamalısınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder