30 Mart 2016 Çarşamba

Yengeç Burcu 2017 Kariyer Hayati

2017'de Yengeç Burcu Kariyer ve İş Hayatı

7 Ocak 2017 tarihinden sonra finansal ortaklıklarınızı gözden geçireceksiniz.. Bu dönemde size kazanç sağlamayan veya yük getiren tüm ortaklıklardan çıkmalısınız. Ancak eski ortaklıkları işlevsel hale getirecek veya bitirecek ya da yeni ortaklıklar kurmanıza olanak sağlayacak fırsatları sunacaktır.

Bu belirsiz dönem 11 Şubat 2017 Ay Tutulması özgüveniniz tavan yapacak, yaşamınızda üretkenlik ve istikrar artacaktır. Artık yaratıcı fikirlerinizin para kazandırmaya başladığını göreceksiniz. 

Bu dik açılar sizi yaratıcı ve özgür projelere yönlendirerek iş yaşamınızda yeni bir yol açabilirler. Güç mücadeleleri, sıkıntı, ağır baskı veya parlak fikirleriniz iş yaşamınızda sizin yeni olanakları değerlendirmenize neden olabilir.


21 Ağustos 2017 tarihindeki Güneş Tutulması öngörünüz ve içgüdülerinizi kuvvetlendirecek. Yine de yaşamın gizemini keşfetmekte aceleci davranmayın. Bu yıl  sizde metafizik farkındalık ve inançsal gelişim sağlayacaktır. Aydınlanmada pek çok yöntemi fark etmiş olmanız sizi kendiniz ve başkalarına karşı anlayışlı kılacak. 9. Seyahat Evinizin yöneticisi olan Jüpiter'in huzurlu durumu 11 Haziran'a kadar yapacağınız seyahatlerde size rahatlık sağlayacak. Jüpiter bilinmeyen yerleri görme arzularınız artacak.

3-23 Aralık 2017 tarihi içinde Merkür gerilemesi sizi maneviyatınız açısından çok geliştirecek ancak enerji ve para açılarından tüketecek bir yolculuğa zorlayabilir. Bu durumda manevi kazançlarınız, fiziksel enerjiniz ve parasal konuları dengelemeyi bilmelisiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder