31 Mart 2016 Perşembe

Terazi Burcu 2017 Kariyer Hayati

Terazi Burcu Kariyer 2017

2017'de Terazi Burcu Kariyer ve İş Hayatı

2017 yılında Jüpiter, başarınızda büyük rol oynayacak ve size finansal destek sağlayacak kişilerle tanışmanıza yol açacaktır. 14 Ocak 2017 tarihlerinden sonra Jüpiter size çok güzel maddi olanaklar sunmakla beraber maddi getiriler için bir süre beklemeniz gerekecek. Çok sabırsız ve aç gözlü davranmamalısınız.

26 Şubat 2017 Güneş Tutulması finansal gelişiminiz huzlandıracaktır.. Bu dönemde kazanacağınız her kuruşu zor günleriniz için biriktirmeye çalışmalısınız. Bu yıldan itibaren kariyerinizde başarıya doğru olan yolculuğunuz başlayacaktır.

5 Mart 2017 tarihi itibarı ile kariyeriniz hakkında uzun vadeli kararlar almaya başlayacaksınız. Kendinize yeni hedefler koymadan önce yarım kalmış işlerinizi tamamlamanız gerekecek ve bunu yapmak için de çok çalışmak zorunda kalacaksınız. Bu süreçte ayrıca gerçekçi olmayan beklentilerinize son vermelisiniz ve uzun vadede size yarar sağlamayan projeleri sonlandırmalısınız.


9 Nisan 2017 Ay Tutulmasından sonra hareketlilik sizi yüksek amaçlarınıza doğru manevi bir yolculuğa teşvik edecek. Bu süreçte meditasyon veya dini uygulamalar çok yararlı olabilirler.

Güneş'in 12. Evinize girişi ile Neptün'e karşı alacağı konum sizi bu yıl ikinci kere maneviyat dünyanıza taşıyacaktır. 21 Ağustos 2017 tarihinde hayallerinizdeki yolculuğu 9. Evinizde oluşacak olan Güneş Tutulması sayesinde gerçekleştireceksiniz.

Bu yıl Jüpiter sizi uzak ülkelere taşıyacak. İster eğitim ister zevk amaçlı olsun bu yıl yapacağınız seyahatlerden çok şey öğreneceksiniz. Daha fazla öğrenmek için kısa süreli sık seyahatler yerine uzun süreli seyrek seyahatleri tercih etmelisiniz

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder