28 Mart 2016 Pazartesi

Koç Burcu 2017 Kariyer Hayati

Koç Burcu

2017'de Koç Burcu Kariyer ve İş Hayatı

Jüpiter 2. Evinizde bulunuyor ve 2017 yılında bir süre daha burada olacak. Bunun üstüne  5 Mart - 5 Nisan 2017 tarihlerimde para kazanma potansiyelinizi çok arttıracak ancak büyük paraları kazanabileceğiniz en önemli dönem Venüs-Jüpiter-Mars'ın büyük üçgen diye adlandırılan şekli 6. Eviniz ve Plüton'un gezegeninin 10. Evinde olacak ve size şans getirecek..

Tüm bu olumlu beklentilere rağmen bu yıl para kazanma kapasitenize güvenerek har vurup harman savurmayın! Kötü günler için kenara bir şeyler koymaya bakın! Kariyer yaşamınızda hırsla, istediklerinizi elde etmek için çok çalışmalısınız.

2017 yılında Uranüs 1. Kişisel Başarı Evinizde, Plüton ise 10. Kariyer Evinizde birbirlerine dik açı içinde olacaklar. Yaşamınızda, çevrenizde olup bitene çok dikkat etmelisiniz. Kariyer hırsınız bulunduğunuz ortamın düzenini ve yöneticilerinizi rahatsız etmemeli.
2018 Ocak tarihine kadar sorumluluğuyla bilinen Satürn'ün Oğlak burcuna girip hala orda olması çevrenizdekilerle uyumlu çalışmanızı sağlıyor olcak..

Aralık 2017 tarihinde Satürn'ün Yay burcuna hareketi öncesi güvenilir ortaklıklar kurmak veya yeni bir işe geçmek sizin yeteneğinize kalmış durumda. Satürn'ün iyıl sonuna kadar 8. Evinizde kalacak olması size başkalarıyla ortak yeni yatırımlar yapma şansını sağlayacak.

2017 yılı seyahat için pek uygun olmasa da siz yeterince seyahat etme şansı bulacaksınız. Haziran'da Jüpiter'in 3. Kısa Seyahat Evinize girmesiyle bu yıl kısa süreli iş seyahatleri ve hafta sonu kaçamakları yaşayacaksınız. 21 Ağustos'taki  Güneş Tutulması ve 7 Ağustos'daki  Ay Tutulması 3. Evinizde radikal sarsıntılar yaratacak ve beklenmedik gezilere katılacaksınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder