28 Mart 2016 Pazartesi

Boğa Burcu 2017 Kariyer Hayati

2017'de Boğa Burcu Kariyer ve İş Hayatı

Maddi konularda 2017 yılının ikinci yarısı ilk yarısından çok daha iyi olacak. Jüpiter 2. Kaynak Evinize girecek ve bu gelecekteki olumlu ekonomik gelişmeleri müjdeleyecektir. Ancak sizin temel ana gezegeniniz olan Merkür'ün 9 Nisan'da  2. Evinize girişi gelir artışınızı biraz yavaşlatabilir. Bu süreçte borçlarınızı ödemeye ve giderlerinizi kısmaya çalışmalısınız.

2017 yılı işyerinizde başarılı olmak için her zaman dengeli davranmalısınız. İlişkiler ve işyerindeki tutarlı davranışlarınız bu yıl profesyonel yaşamınızdaki farkı yaratacaktır. İş yaşamınızda haklarınızı savunurken çevrenizdekilerin durumlarını iyi gözlemlemelisiniz ve doğrudan çatışmalardan kaçınmalısınız.

Mars 5. İş Evinize girdiğinde kritik bir dönem başlayacak. Bu dönemde sabırsız müşteriler veya güvenilmez iş arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde sinirlerinize hâkim olmak için oldukça fazla çaba harcamanız gerekecek. Eğer bulunduğunuz işten memnun değilseniz bu süreç doğru iş değişimi için en uygun zamandır.


7 Ağustos 2017 tarihindeki Ay Tutuşması size iş değiştirip değiştirmeme konusunda net fikir verecektir. 21 Ağustos 2017 tarihindekiGüneş Tutulması bütçeniz iyice rahatlayacak. Bu dönemde yeteneklerinizi geliştirmek veya yeni ekipmanlara yatırım yapmak için para harcamanız gerekebilir.

Bu yılın ilk yarısında para kazanırken önce yavaş ve sistemli çalışma yapacak, ikinci yarısında ise daha rahat ve atak olacaksınız.Bu yıl güvenlik düşkünü Satürn'ün 9. Seyahat Evinizi kontrol etmesi nedeni ile seyahatlere fazla önem vermeyebilirsiniz. Ancak bu yıl ayrıca hayatınızın seyahatini yapma şansınız da olacaktır.

1 Eylül 2017 tarihinden sonra Neptün size güncel problemlerinizi unutturacak muhteşem bir seyahat olanağı çıkarabilir. Egzotik yerlere bu yıl seyahat etmeseniz bile aklınız sürekli oralarda olacak ve bu yerler üzerine pek çok şey okuyup araştıracaksınız. Metafizik veya sanatsal yeteneklerinizi geliştirmek için katılabileceğiniz eğitimler de size bu yıl seyahat şansı sunacaklar.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder