31 Mart 2016 Perşembe

Başak Burcu 2017 Kariyer Hayati

2017'de Başak Burcu Kariyer ve İş Hayatı

2017 yılında Başaklar için önemli olan çok para kazanmak değil finansal istikrarı sağlamak olacaktır. 5 Eylül 2017 tarihine kadar 2. Gelirler Evinizde bulunacak olan Satürn maddi kazancınızı düzenli hale getirirken harcamalarınızı da kısmanıza yardım edecek.

9 Nisan- 3 Mayıs 2017  tarihinde Merkür'ün yapacağı geri çekilme hareketi ise potansiyel yatırımlarınızı veya ortaklıklarınızı gözden geçirmenize olanak sağlayacak. Başkalarının sabırsızca sizi yönlendirmelerine değil yapacağınız derin araştırmalara önem vermelisiniz.

7 Ağustos 2017'deki Ay Tutulması sizin profesyonel yeteneklerinize yenilerini eklemenizi sağlayabilir. 10. Kariyer Evinizde olacak iki tutulma sizi bu yıl büyük kariyer değişikliklerine taşıyabilir.


21 Ağustos 2017 tarihindeki Güneş Tutulması sizi iş yaşamınızda kaygan zemine sürükleyebilir. Bu süreçte çok fazla faaliyete dağılarak üretkenliğinizi düşürmemelisiniz. Biraz kariyer sorumluluklarınızdan uzaklaşarak enerji düzeyinizi yükseltmeli ve yaşamda ne yapmak istediğinizi tekrar gözden geçirmelisiniz. Güneş Tutulması sizi gülümsetecek fırsatlarla karşılaştıracaktır. Ancak yüksek standartlarınızı koruyamazsanız, işinizdeki performansınız düşebilir.

Bu yıl yaz mevsimi inançsal ve manevi gelişmeler için en uygun dönem olacaktır. Yönetici gezegeniniz Merkür'ün 13 Ağustos – 5 Eylül 2017 döneminde 12. Kutsal Değerler Evinize girişiyle gündelik problemlerden uzaklaşarak manevi konulara eğileceksiniz.

11 Eylül 2017 tarihinde 12. Evinizi hareketlendirmesiyle, yaratıcılığınız artacak ve içinizde huzur hissedeceksiniz. Bu yaratıcılık kapasitesi sizin ego sınırlarınızı aşacaktır. Bu süreçte ayrıca sevdiklerinizle beraber yaşayacağınız manevi deneyimlerin tek başınıza yaşamaktan çok daha yararlı olduklarını göreceksiniz.

Jüpiter sayesinde seyahatinizde iş ve zevki bir arada yaşayacaksınız. Bu şanslı gezegen sayesinde seyahatlere harcadığınız parayı bu seyahatlerde karşılaşacağınız fırsatlar sayesinde geri alabileceksiniz. Yani seyahatleriniz bir yerde bedavaya gelecekler. 1 Haziran 2017 tarihinde bildiğiniz bir yere yapacağınız seyahatte çok büyük bir maddi fırsat yakalayacaksınız. Bu fırsat sayesinde hayallerinizi gerçekleştirmek gücüne erişeceksiniz. Jüpiter'in 10. Kariyer Evinize girişiyle fiziksel ve maddi gücünüz artacağı gibi iş seyahatlerinize ağırlık vermeye başlayacaksınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder