30 Mart 2016 Çarşamba

Aslan Burcu 2017 Kariyer Hayati

Aslan Burcu Kariyer 2017

2017'de Aslan Burcu Kariyer ve İş Hayatı

2 Ocak-1 Nisan 2017 döneminde  yeni yatırımlar yerine gelirinizi başladığınız işlerde daha başarılı olarak arttırmaya çalışmalısınız. Bu süreçte sabırlı olmalısınız çünkü olumlu sonuç almak zaman gerektirebilecek.

3- 28 Mayıs 2017 döneminde finansal güvenceniz için bazı önlemler alabileceksiniz. Özellikle Jüpiter 10. Kariyer Evinizde oluşu bu dönemde sizi iş yaşamınızda başarılara taşıyacak. 13-14 Haziran 2017 tarihlerinde alacağınız kariyer tekliflerine olumlu yaklaşmalısınız. Bu süreçte iş teklifi almamanız halinde kendiniz bazı adımlar atmaya çalışın ve yeni iş olanakları yaratın.

2017 yılının ilk yarısında yakalayacağınız fırsatlar ve başarılar sonrası yılın ikinci yarısını, dünyaya bakış açınızı genişletmek için kullanmalısınız. Yılın ikinci yarısında hayalperest davranmayın ve ayaklarınız yere bassın. Hızınızın arttığı bu yıl yaşamınızın anlamını dışarıda değil ruhunuzun derinliklerinde arayacaksınız. Neptün'ün 8. Değişim Evinizde bulunması nedeniyle hayal dünyanıza bakış açınız değişecek ve genişleyecek.


25 Kasım'da kafanızı karıştırabilir ve yeni metafizik yaklaşımlara karşı şüphe duymanıza neden olabilir. Ancak Satürn'ün alacağı pozisyon ile inançsal deneyimlerinize güveniniz artacak ve doğru yolda ilerlediğinizden emin olacaksınız.

Seyahat gezegeni olan Jüpiter'in yılın ilk yarısında burcunuzda oluşu ve 10. Kariyer Evinizde kalışı sizi pek çok iş seyahatine çıkaracaktır.  9. Uzak Yerler Evinizdeki gezegen hareketleri özellikle yaz ayalarında seyahat planlarınızın birkaç kere değişmesine neden olabilir. Bu süreçte esnek olmak en iyi strateji olacaktır. Aylık Yıldız Falınız

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder