23 Mart 2016 Çarşamba

2017'de Yengeç Burcu ve Aşk

Yengeç Burcu 2017 : Aşk ve İlişkiler

9 Ocak 2017 tarihinden sonra ilişkilerdeki üstün başarınızı perçinleyecektir. Son 6 aydır yaşadığınız sorunlar 2017 yılının ilk aylarında düzelmeye başlıyor.. Sizin ilişkilerinizde çıkabilecek problemleri kolaylıkla gidermenize yardımcı olacak. Ancak 9 Nisan 2017 Merkür gerilemesi  duygularınızı ön plana çekerek mantığınızı bir kenara itebilir. Yine de kalbinizi samimiyetle açarak duygularınızı dışa vurmaktan zevk alabilirsiniz.

21 Ağustos 2017 tarihinde gerçekleşen Güneş tutulması, içinde bulunduğunuz ilişkide bir dönüm noktası yaratacak. Sevdiklerinizi mutlu etmek doğanızda olsa bile içinizden gelen duyguları engellemek sizin yaşamınızda olacak gelişmeleri ertelemekten öte bir şey sağlamaz.

Ekim 2016 tarihinden itibaren 4. Kökleriniz Evinizde geçiş yapan Satürn, ev yaşamınızda ahenk sağlayabilmek için sizden olgunluk ve disiplin istiyor. 7 Ağustos 2017 tarihindeki Ay Tutulması sizi sosyal sorumluluklarınız ve aile içi görevleriniz arasında bırakabilir.


Özel yaşamınıza biraz daha fazla önem vererek, iş yerinizdeki yükü azaltarak, aile içi çıkabilecek problemleri iş yerinizdeki huzuru bozmadan çözebilirsiniz.

Satürn tüm olaylara objektif ve tarafsız yaklaşmalısınız. Bu tarihten sonra ev ve aile yaşamlarınızdaki olumlu gelişmeler size yaratıcı projelerinize odaklanma fırsatı tanıyacaktır.2017 Kasım ve Aralık tarihlerinde aşk hayatınızdaki canlanma hayata bakışınızı değiştirecek.. Bebek sahibi olmay isteyebilirsiniz..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder