25 Mart 2016 Cuma

2017'de Yay Burcu ve Aşk

Yay Burcu 2017 : Aşk ve İlişkiler

Sevgili Yaylar, 2017 yılına hızlı bir giriş yapıyorsunuz. 5 Ocak 2017 tarihinden sonra aşk ve özel hayatınız oldukça renkli geçiyor. olcak. Bulunduğunuz sosyal ortamlarda bütün dikkatleri üzerinize çekiyor olacaksınız.. Özgüveniniz arttıkça ikili ilişkilerinizde daha başarılı olacak ve karşı tarafa güven vereceksiniz..

Uranüs'ün 5. Romantizm Evinizde kalışını uzatması ile ilginç ilişki deneyimleriniz ve enteresan insanlarla kuracağınız bağlantılar çok artacaktır. 26 Şubat 2017 Güneş tutulması tarihlerinde gerçekleşecek ve üzerinizde hissettiğiniz sıkıntılı kişisel yaşam baskısını atmak için büyük değişikliklere gitmenize neden olabilir.

Diğer taraftan Merkür gerilemesi 13 Ağustos - 5 Eylül 2017 döneminde 7. Ortaklıklar Evinize geri çekilme yapacak eski bir aşkı canlandırabilir veya şimdiki ilişkinizi gözden geçirmenize neden olabilir.


27 Ekim 2017 tarihinde  Neptün'ün açısı, sizde yaratacağı ilk etki macera dünyanızı canlandırmak olacak. Bu konum sizin yaşamınızdaki her şeyi olumlu görmenize yol açacak. Bu aptalca iyimserlik sizi gereksiz ve hesaplanmamış riskleri almaya itebilir. Dikkatli olmanızda fayda var..

Ayrıca bebek sahibi olmak isteyen  Yay burçları için yılın son zamanlarını değerlendirmelisiniz..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder