24 Mart 2016 Perşembe

2017'de Terazi Burcu ve Aşk

Terazi Burcu 2017 : Aşk ve İlişkiler

15 Mart 2017 tarihinde aşk hayatınızda beklediğiniz fırsatı yakalayacaksınız. 16-17 Mart tarihlerinde Mars konumu size en güzel romantik anları yaşatacak. Ancak 7. İlişkiler Evinizde bulunacak olan Uranüs sayesinde bu süreçte en önemli ortaklıklarınızı yeniden tanımlama durumunda kalabilirsiniz.

9 Nisan 2017'de Merkür gerilemesi beklenmedik bir kişiye ilgi duyabilirsiniz ve arzularınız zirve yapabilir. Ancak harekete geçmeden önce eski ilişkilerinizi ve bunlarda yaptığınız hataları gözden geçirmelisiniz.

7 Ağustos 2017 Aslan burcunda Ay Tutulması gerçekleşiyor.. Ev yaşantınızda uzun vadeli etkiler yaratacak.Aile bireyleri ile ilgili  bir takım kararlar alabilirsiniz.. Yeni bir ilişkiye başlayabilir, yeni bir eve taşınabilirsiniz..


20-21-22 Temmuz 2017 tarihlerinde sinirlerinize hâkim olmalısınız aile bireyleri arasındaki fikir ayrılılıklarını su üstüne çıkarabilir. Çocuklar ile ilgili bir takım sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu durum ikili ilişkilerinizede yansıyabilir. Bu yüzden eşinize destek olmalısınız..

Bekar Teraziler, 1 Ağustos 2017 tarihinden sonra yeni bir kişi ile tanışabilirler. Sosyal ortamlarda daha sık bulunabilirsiniz. Arkadaşlarınız çevrenize biraz daha dikkatlice bakın!..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder