25 Mart 2016 Cuma

2017'de Oğlak Burcu ve Aşk

Oğlak Burcu 2017 : Aşk ve İlişkiler

Bu yılın başında belirleyeceğiniz düzen, ev ve aşk yaşantınızı tüm yıl idare edecektir. 9 Nisan 2017 tarihinde Merkür'ün 4. Ev ve Aile Evinize girişi ile bazı duygusal karışıklıklar ortaya çıkabilir. Ancak yarım kalmış duygularınızı geçmiş ile ilişkinizi kopararak ve radikal yöntemlerle sonuçlandırmanız halinde 22 Mayıs sonrası Uranüs size yepyeni bir başlangıç şansı tanıyacak. Bu tarihten itibaren ev ve aile yaşamınızda yeni bir yol seçmekte tamamen özgür hissedeceksiniz.

Şanslı gezgen Jüpiter'in 5. Romantizm Evinizde kalacak oluşu 2017 yılının ilk yarısını aşk için bereketli bir ortama çevirecek. 7 Ağustos 2017 tarihindeki Ay Tutulması, yaşamdan aldığınız zevki kat kat arttıracak ve sizi çok çekici kılacak.


2 Eylül 2017 tarihinden sonra ilişkinizi güçlendirebilir veya yeni bir aşka başlayabilirsiniz. İş hayatınızda daha önceden fark etmediğiniz biri ile yakın ilişkiler kurabilirsiniz. Özellikle 2017 yılının sonuna kadar aşktan yana şanslı olacaksınız..

3- 23 Aralık tarihlerinde Merkür gerilemesi yaşanacak ve tarihinde  içinizde kıskançlık, güvensizlik veya kontrol etme arzuları hissedebilirsiniz. Karşı tarafa güvenmeyi denemelisiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder