26 Mart 2016 Cumartesi

2017'de Kova Burcu ve Aşk

Kova Burcu 2017 : Aşk ve İlişkiler

Bu yıl beklenmedik ilişkiler beklemelisiniz. 11 Şubat 2017 ve 7 Ağustos 2017 Ay Tutulmaları, Aşk ve romantizm ilişkinizi güçlendirecek.. Kova entelektüel bir burçtur ve genelde mantığı arzularına tercih eder ancak bu yıl Kovaların kapılarını romantizm pek çok kere çalacak. Aşk yönünden oldukça şanslılar..

9 Nisan - 3 Mayıs 2017 tarihlerindeki Merkür gerilemesi, eski aşklarınızı gündeme taşıyabilir veya küllenmeye yüz tutmuş ilişkilerinizi canlandırabilir. Aşk hayatınızda pek çok fırsat yakalayacaksınız.

Bu yıl ev ve aile yaşantınız çok mutlu geçecek ve en zor problemler bile Jüpiter'in 4. Ev ve Aile Evinizdeki bir yıllık ziyareti sırasında kolaylıkla çözülecekler. Evinizde bu yıl yapacağınız tadilat veya yatırımlarda önem verdiğiniz güvenlik konusu, dış tehlikelerden değil iç huzurunuzdan kaynaklanacak.


11 Haziran tarihinde sonras dikkatiniz çocuklar ve yaratıcı hobilere yönelecek. 29 Ağustos tarihinde 4. Evinizde gerçekleşecek olan gezegen hareketleri çok önce çözümlendiğini sandığınız bazı ailevi problemlerin tekrar su yüzüne çıkmasına neden olabilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder