22 Mart 2016 Salı

2017'de Koç Burcu ve Aşk

Koç Burcu 2017 : Aşk ve İlişkiler

Sevgili Koçlar, 2017 yılında aşk ve özgürlüğünüz arasında seçim yapmak durumunda kalmaktasınız. Aşka bakış tarzınız zaten değişmeye başlamış durumda ve bu yıl aşka çok farklı bakacaksınız. Yaşamınızda istikrarı hareketliliğe her zaman olmanıza rağmen romantik Venüs gezegenin uzun süreli ziyaret sizi bazı maceralara sürükleyebilir.

İlişkisi yolunda gitmeyen bazı Koçlar, ilişkisini sonlandırmak isteyebilir ya da kurtarmak için ektra çaba sarfedebilir. Çevrenizde uzun zamandır fark etmediğiniz kişilerden etkilenebilir aniden beraberlik kararı alabilrisiniz..

3 Mart-17 Haziran 2017 ve 1 Ağustos - 2 Eylül 2017 tarihleri arası Venüs'ün 3. Evinize çekilişi daha önce açıklanmayan problemlerin ortaya çıkmasına neden olabilir.. Tek düze ilişkilerden sıkılabilir yada farklı yönlere kayabilirsiniz.. Hayatınızda yenilikler yapmak için 2017 yılı çok uygun bir dönem.

10 Ağustos 2017 tarihinden sonra evlilik üzerine karar kılabilir. Nişan, evlilik gibi adımları atmak için oldukça uygun bir dönem.


Bu yıl sizi dış dünyaya çeken pek çok şey olduğu için evde kalarak sevdiklerinizle beraber zaman geçirmek oldukça zor olacak. Siz evinizi ailenizle beraber dinleneceğiz bir yerden çok kendinizi başkalarının önyargılarına uğramadan ifade edebileceğiniz bir yer olarak görmektesiniz. Her şeyde kusur bularak huzursuzluk çıkartmak yerine uzlaşmacı olmayı denemelisiniz.

2017 yaz ayları evde sevdiklerinizle zaman harcayabilmeniz için pek çok olanak sunacaktır. Merkür'ün 13 Ağustos - 5 Eylül 2017 tarihlerinde Başak burcunda yapacağı gerileme ev ve aile evinize yapacakları ziyaretleri olumlu şekilde değerlendirmeye çalışın. Tatil planları yapmak isteyebilir küçük kaçamaklardan zevk alabilirsiniz..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder