23 Mart 2016 Çarşamba

2017'de İkizler Burcu ve Aşk

İkizler Burcu 2017 : Aşk ve İlişkiler

Sevgili ikizler 2017 yılının ilk iki ayı ilişkilerinizin durgun ve olağan gitmesine neden olacak. Bu süreçte var olan ilişkilerinizdeki problemleri çözmeye çalışmayın. 26 Şubat 2017 tarihinde 7. Ortaklık Evinizde gerçekleşecek olan Güneş Tutulması nedeniyle aşk hayatınızda problemler son bulabilir..

Bu Güneş tutulması sizin aşk hayatınızda yeniden doğuşa sebep olacak. Ayağa kalkıp silkelenceksiniz..Bu tarihlerde nişan yada evlilik kararı alabilirsiniz..

9 Nisan 2017 tarihinde gerçekleşecek olan Merkür gerilemesiSevdiğiniz ile gerçekler konusunda yüzleşmemeniz olabilir. İlişkisi oturmayan İkizler için içe dönük bir özeleştiri zamanı..

Ancak 7 Ağustos 2017 tarihinde ortaya çıkacak olan  Ay Tutulması, iletişim kanallarınızı açık tutmanız halinde aşk hayatınızı canlandıracaktır.Bu yıl evinizi taşımanız mümkündür ancak aynı evde kalacak olsanız bile ailenize odaklanmış bir yıl geliyor.


4. Ev ve Aile Evinizde kalacak olan Mars aile yaşamınızda istediklerinizi ifade etmenize olanak sağlayacak.Bu süreçte enerji fazlanızı fiziksel güç gerektiren faaliyetlerde harcamaya bakmalısınız...

Ailenizle ilgili olaylar arasında zirveye çıkacak olsalar da Venüs'ün  4. Evinizden geçmesiyle tüm ailevi problemleriniz çözülecek. Temmuz ve Ağustos aylarında tatil planları yapmak isteyebilirsiniz. 2017 yılı aşk  hayatınızı rayına oturtacağınız bir yıl olacak..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder