27 Mart 2016 Pazar

2017'de Burçlar ve Sağlık Yorumları

Burçlar ve Sağlık

2017 Yılında Burçlar ve Sağlık

Koç Burcu 2017 Sağlık Yorumu

Burcunuzun anahtar gezegeni olan Mars sağlık konularında çok hassas kılacak..Mars'ın bu davranışı ve 6. Kişisel Gelişim Evi ziyareti size egzersiz ve diyet konularına ağırlık verme fırsatı tanıyacaktır.  9 Nisan 2017'deki Merkür gerileme hareketinde ise yılbaşından yapmaya karar verip de yapamadığınız olumlu değişiklikleri sağlığınız konusunda yapmalısınız. Sağlığınız konusunda yarattığınız gelişimi yıl boyunca takip edeceksiniz. Spora başlamak için Mayıs çok iyi bir tarih..

Boğa Burcu 2017 Sağlık Yorumu

Kendinizi Jüpiter'in 1. Kişilik Evinizde olmasından dolayı çok sağlıklı hissedecek ve bu nedenle yediklerinize fazla dikkat etmeyeceksiniz. Ancak çok yemekten daha önemlisi az fakat lezzetli ve yararlı besinler almaktır, bunu unutmamalısınız! Bu yıl organik ve sağlıklı besinlere daha fazla para harcamalı ve düzenli beslenir hale gelmelisiniz. Bu besinlere harcayacağınız paraya üzülmeyin çünkü bu paradan fazlasını sağlıksız beslenme yüzünden hastanelerde harcayabilirsiniz. Disiplin sembolü olan Satürn 2017 yılının önemli bölümünü 6. Alışkanlıklar Evinizde geçireceği için sizden daha fazla disiplin, irade ve azimli olmanızı bekleyecektir.  Ağustos'da sizin sağlıksız alışkanlıklarınızı kırmanıza yardımcı olacaktır.

İkizler Burcu 2017 Sağlık Yorumu

İçinize atıp dışa vurmadığınız duygularınız özellikle size sağlık problemi yaşatabilir. Yılın ilk yarısında sağlığınızı koruyacak önlemleri almalı ve sağlıklı yaşam prensipleri oluşturmalısınız. 15 Ağustos 2017 tarihine kadar olan süreçte gerçek problemlerle yüzleşmek yerine onların etrafından dolaşmak huyunuzdan vazgeçin çünkü bu sizde stres yaratıyor. Mars 6. Sağlık Evinizde olacak ve
enerji seviyenizi arttıracak. Ancak bu yüksek enerji potansiyelinizi içinizde tutmak yerine yakmaya çalışmalısınız. 5 Ekim tarihinde 6. Evinize girecek olan Satürn sağlık konusundaki eksikliklerinizi size gösterecek ve önümüzdeki iki yıl içinde önlem almanız şartıyla sağlıklı kalacaksınız. 21 Ağustos 2017 tarihinde ortaya çıkacak olan Güneş Tutulması bir sırrı ortaya çıkaracak ve bu sırrın ortaya çıkmasıyla azalacak olan stres, sizi sağlık açısından güçlendirecek.

Yengeç Burcu 2017 Sağlık Yorumu

Bu yıl sağlık ve huzuru, sorunlarınızı arkada bırakarak çıkacağınız seyahatlerde bulacaksınız.11 Şubat 2017 Ay Tutulması gündelik alışkanlıklarınızda belli değişiklikleri yapmanızı sağlayacak. Mars ve Dolunay'ın girecekleri dik açı iş yerinizde bazı sıkıntıların çıkmasına neden olmakla beraber en önemli etkisini diyet ve egzersiz programlarınızı değiştirmenizde gösterecek. Eğer fiziksel olarak çok hareketli bir yaşamınız varsa, kendinizi aşırı yormaktan kaçının.

Aslan Burcu 2017 Sağlık Yorumu 

İnsan sağlığını yenileme ve canlandırma yeteneği olan Plüton'un 6. Sağlık Evinizde bulunuyor olması sizin önümüzdeki yıllarda sağlıklı olmanızı sağlayacak. Plüton'un Jüpiter ile gireceği dengeli konum, bağışıklık sisteminizi kuvvetlendirecektir.  15 Haziran ve 12 Eylül tarihlerinde özellikle akupunktur, bitkisel tedavi ve bezeri yöntemleri deneyen Aslanlarda sağlıklarının yeniden yapılanması ve yüksek enerjiye yol açacak. Bu yöntemleri benimsemeyen Aslanların yaşamlarında sağlıktan kaynaklanan stres yaşamaları olasıdır. Çok geç olmadan sağlığınızın kıymetini bilmelisiniz.

Başak Burcu 2017 Sağlık Yorumu 

3 Ocak – 19 Nisan döneminde Mars sayesinde diyetinize ve sağlıklı beslenmeye önem vermeye başlayacaksınız. Bu süreçte yaratacağınız sağlıklı yaşam biçimi yılın geri kalanı için de standart teşkil edecek. Bu süreçte eski bir hastalığınız tekrarlarsa paniğe kapılmayın. Bu aslında sizin bu hastalığın kökenine inip düzeltmenizi sağlayacak iyi bir fırsat olabilir. Bu yıl sağlık ve beslenmeye önem vermekle beraber egzersiz veya diyet konusunda takıntılı hale de gelmemeye özen göstermelisiniz.

Terazi Burcu 2017 Sağlık Yorumu

İnançsal Neptün'ün 6. Sağlık Evinize 3 Şubat'ta girişi ve burada on üç yıl kalacak olması bir süredir bozuk olan sağlığınızı düzeltmeniz için ruh ve beden bağlantınızı tekrardan yapılandırmanızı sağlayacak. Mars sizi sağlık konusunda endişeye sürükleyebilir. 9 Nisan - 3 Mayıs 2017 tarihlerinde alacağı konum sayesinde diyetiniz sağlığınızı düzeltmenize yardımcı olacak ve bağışıklık sisteminizi kuvvetlendirecektir. 1 Mayıs ve 16 Eylül'de Satürn konumlanmaları sizin sağlık dünyanızda yapacağınız olumlu değişiklikleri destekleyecektir.

Akrep Burcu 2017 Sağlık Yorumu

2017 yılında yönetici gezegeniniz Mars, sizi düzenli diyet ve egzersiz sayesinde sağlıklı yapacak ve genç hissetmenize yol açacak. Spor yapmak, dans etmek veya plates sizin egzersiz yaparken eğlenmenize de izin verecektir. Satürn gelecekteki sağlığınız için detoks programlarını zorunlu kılabilir. Bu güçlü gezegenin 1. Kişilik Evinizde oluşu sağlığınıza verdiğiniz önemi arttıracak ve takip ettiğiniz diyet ve egzersiz programlarında disiplin sağlayacak.

Yay Burcu 2017 Sağlık Yorumu

11 Şubat 2017 Ay Tutulması gerçekleşecek ve olmanız gereken bir operasyon varsa bu zamanı değerlendirebilirsiniz..7 Haziran'da tembellik ve zevklerinizi tatmine yönelik yaşam tarzınız 6. Sağlık ve Alışkanlıklar Evinize girecek Jüpiter ile düzenli diyet ve egzersiz yapmaya başlayacağınız sağlıklı bir yaşam tarzına dönüşecek. 21 Ağustos 2017 Güneş Tutulması sayesinde üzerinizdeki ataletten kurtulacaksınız. 2017'de sağlıklı yaşamı gündelik yaşamınızın bir parçası yapmak durumunda kalacaksınız.

Oğlak Burcu 2017 Sağlık Yorumu


Plüton'un 1. Fiziksellik Evinizde kamp kuracağı bu yıl diyet ve egzersiz planlarınız yeniden gündeme gelecek. 11 Haziran'da 6. sağlık Evinize girecek Jüpiter sayesinde sizi zinde tutacak pek çok yöntem bulacaksınız. İkizler Dönencesi'nde bulunan iyimserlik gezegeniniz size sağlıklı kalmak için pek çok yeni teknik sağlayacak. Mars'ın burcunuza yapacağı dönüşe kadar pek çok diyet denemenizde sonuca odaklanamayabilirsiniz. Yeni diyetler sağlığınızı korumakta çok yardımcı olmalarına rağmen 7 Ağustos 2017 Ay Tutulması'nın yaratacağı dik açı, diyete sadık kalmanızı zorlaştırabilir. Vücudunuzun ihtiyaçlarını karşılarken daha anlayışlı ve daha az kısıtlayıcı olmalısınız.

Kova Burcu 2017 Sağlık Yorumu

Anahtar gezegeniniz Uranüs'ün yaratacağı dik açılar bu yıl yaşamınızı strese açık hale getirebilir. Bu dönemde sağlığınızı zararlı alışkanlıklarınızı bırakarak ve stres yönetim teknikleri ile koruyabilirsiniz. Entelektüel konularda olan başarınızı maalesef duygularınızı bastırmayı durdurmada sağlayamıyorsunuz. 13 Temmuz 2017 tarihinde Mars'ın sizde çıkaracağı belirtiler muhtemelen bastırılmış duygularınızdan kaynaklanacaklar. Mars'ın geri çekilme hareketini gerçekleştireceği 5 Ocak – 25 Nisan 2017 döneminde enerji fazlanızı boşaltacak yaratıcı alanlar bulmalısınız. Egzersiz, yoga, psikoterapi ve meditasyon bu yıl sağlığınızı korumada size yardımcı olabilir.

Balık Burcu 2017 Sağlık Yorumu

Neptün'ün evinizden geçişi esnasında kendinize yumuşak ve anlayışlı davranmanın önemini kavrayacaksınız. Yoga ve doğal besinlerle destekleyeceğiniz diyetiniz sizin vücudunuzun gereksinimlerini iyi anlamanıza neden olacak. Merkür'ün 9 Nisan - 3 Mayıs 2017 tarihinde geri dönüşü ile eski rahatsızlıklarınız tekrar edebilir. Ancak bu sefer hastalık belirtilerini geçirmek için alternatif yöntemleri kullanarak başarılı olacaksınız. İstikrar kaynağı Satürn'ün yönetici gezegeniniz Neptün, sağlığınızı baştan aşağı gözden geçirmek için iyi bir olanak sağlayacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder