22 Mart 2016 Salı

2017'de Boğa Burcu ve Aşk


Boğa Burcu 2017 : Aşk ve İlişkiler

30 Ocak – 20 Nisan 2017 döneminde ev aile ve  çocuklarınızın problemlerini gündeme getirecek. Problemlerin hepsine birden eğilmek yerine onları teker teker çözmeye çalışın ve yapıcı yaklaşım gösterin. 9 Nisan 2017 tarihinde Merkür'ün 4. Evinize girmesiyle aile içi iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. 3 Mayıs'ta Merkür'ün yapacağı dönüş sonrası gereksiz ilişkilere son vererek ve evinizdeki eksiklikleri tamamlayarak kendinize sağlıklı duygusal ve fiziksel bir temel yaratabilirsiniz.

2017 yılı gönül işleri çok değişken olacağından bazen risk alacak bazen de geri çekileceksiniz. 11 Şubat 2017 tarihinde Kova burcundaki Ay Tutulması sonrasında romantizm evinizde göstereceği geri çekilme size geçmişte aşk ilişkilerinizde yaptığınız bir hatayı düzeltme veya eski bir sevgiliyi geri kazanma şansı tanıyacak.

Evlilik düşünen Boğalar için Haziran ve Temmuz ayları inanılmaz doğru bir zaman. İstediklerine çok çabuk kavuşabilirler. Eğer ev yada araba almayı düşünüyorsanız teklifler önünüze altın tepside sunulacak..


21 Ağustos 2017 tarihinde Güneş tutulması Venüs ve Mars ile gireceği ilişkiler size fiziksel ve ruhsal tatmin için yeni alanlara yönelme şansı tanıyacaktır. Şimdiki sevgiliniz veya eşinizle yaşayacağınız bir anlaşmazlık cinsel yaşamınızı çok hareketlendirecek. Bu anlaşmayı göz ardı etmek yerine ilişkinizi canlandırmalı veya kendinize yeni bir sevgili aramalısınız. Güneş Tutulması cinsel yaşamdaki iştahınızı arttıracaktır. Duygularınızı mantıksallaştırmak yerine onları içgüdüsel olarak takip etmelisiniz.

2017 yılında dikkat etmeniz gereken önemli tarihlerden biride 3 - 23 Aralık 2017 tarihlerinde yay burcunda gerçekleşecek olan Merkür gerilemesi.. Aşk hayatınızda ufak tefek anlaşmazlıklar çıkabilir. birlikte plan yapmadığınız için sevgiliniz ya da eşiniz sorun çıkarabilir..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder