23 Mart 2016 Çarşamba

2017'de Başak Burcu ve Aşk

Başak Burcu 2017 : Aşk ve İlişkiler

Yaşamlarının diğer alanlarında olduğu gibi Başaklar aşkta da mükemmeliyetçidirler.Bu yıl Plüton'un 5. Romantizm ve Neptün'ün 7. Ortaklıklar Evlerinizden yapacakları geçişler size aşk yaşamınızda yeni deneyimler yaşama olanağı sağlayacak. Bu süreçlerde yumuşak ve anlayışlı davranış ve konuşmaların aşk ile arkadaşlıklarda ne kadar önemli olduklarını göreceksiniz.

9 Nisan 2017 tarihinde tarihinde Merkür'ün özel ilişkiler evinizdeki üç haftalık ziyaretini başlatmasıyla, ilişkilerinizdeki yanlış anlaşılmaları düzeltecek ve detayları düzene sokacaksınız.

7 Ağustos 2017 tarihinde ise Ay Tuutulması arzularınız zirve yapacak. Bu yeni bir ilişkiye başlamadan yapmadan önceki son şansınız olabilir dolayısı ile değerlendirmelerinizi iyi yapmalısınız. Bu tutuluma size özel bir güç katıyor olacak. 2017 yılının en şanslı dönemlerinden ilki..

Bekar Başaklar içinde 2017 evlilik yılı.. 

Temmuz ayında evliliğib ilk adımlarını atabilir aniden evlenmek isteyebilirsiniz. Uzun süreli ilişkisşi olan Başaklarda bu yıl evlenmek isteyecekler.. Kısacacı bu yıl Başakların aşk hayatları hareketli olacak..

Fakat 2017 Kasım ve Aralık aylarında aile içinde bir takım sıkıntılarınız olabilir fakat siz bu durumu olumlu hareketlere dönüştürebilirseniz, aile içi stresi düşürebilir ve yapıcı katkılarda bulunabilirsiniz. Kendinizi köşeye sıkışmış hissetmeniz halinde evinizde bazı mimari değişiklikler yapabilir veya daha geniş bir eve taşınabilirsiniz.

Merkür'ün 4. Evinize geri çekilme yapacağı 3-23 Aralık döneminde evde tamirat ve tadilat işleri yapmamanız iyi olacaktır. Fakat son 3 aydır taşınma durumu söz konusu ise 2018'e yeni bir başlangıç yapmak isteyebilir. Tadilat ve taşınma işlerinizi bitirmek isteyebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder