26 Mart 2016 Cumartesi

2017'de Balık Burcu ve Aşk

Balık Burcu 2017 : Aşk ve İlişkiler

Bu yılın başında ilişkilerinizde yaşayacağınız problemler genelde küçük maddi hesaplardan kaynaklanacak çünkü Mars'ın 7. Ortaklıklar Evinize geri çekilme hareketi 9 Nisan - 3 Mayıs 2017 tarihlerinde Merkür gerilemesi gerçekleşecek.

İlişkilerinizdeki sıkıntı ve hayal kırıklığınız artabilir. Bazı kıskançlık konuları ile yüzyüze kalabilirsiniz..Yalnız bu tersliklerin anlamlı bir ilişkiyi sonlandırmasına izin vermeyin. Satürn'ün amacı bu dönemde geniş bakış açısına sahip olmanızı sağlayarak, içinde bulunduğunuz ilişkiyi içtenlikle değerlendirmenizi sağlamaktır.

Bu süreçte ilişkinizin uzun vadeli anlamını iyi kavramanız halinde onu yok olmaktan kurtarmanız gerekecek. Eğer bekârsanız bu süreçte eski ilişkilerinizi değerlendirin ve yaptığınız hataları tespit ederek gelecekte tekrarlamamaya çalışın..


Bekar Balıklar için Temmuz ayı evlilik,nişan gibi adımlar için oldukça iyi bir zaman.. 21 Ağustos 2017 tarihinde 4. Ev ve Aile Evinizde oluşacak olan Güneş Tutulması, ev yaşantınızda yeni bir başlangıça sebep olabilir..  Güneş-Ay ikilisi ile alacağı konum size en yakın olan kişilere karşı nerede durduğunuzu tespit etmenizde zorluklar çıkarabilir. Bugün affetme, inanç ve maneviyat sizin en büyük erdemleriniz olacak.

3 Aralık 2017 tarihinden sonra geçmişle ilgili geniş sohbetler yapabilirsiniz. Bu sayede hatırlamaktan üzüntü duyduğunuz konuları çözerek, geçmişe gömeceksiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder