23 Mart 2016 Çarşamba

2017'de Aslan Burcu ve Aşk

Aslan Burcu 2017 : Aşk ve İlişkiler

Venüs'ün 11. sosyal İilişkiler evinizi yılbaşında ziyaret edeceği birkaç hafta ve bir arkadaşınızla aşk ilişkisi başlatmanızı veya romantik bir ilişkinizin arkadaşlığa dönüşmesini sağlayabilir. Durum buyken ilişkilerinizde parasal veya değer yargıları konularında sürtüşmeler yaşayabilirsiniz.

Jüpiter'in etkisiyle eski bir arkadaşınızla flört durumu olabilir fakat dikkatli olmanızda fayda var. 11 Şubat 2017 tarihinde Ay Tutulması ve Jüpiter'in konumu size yeni bir aşkı müjdeleyecek ..Bu yıl özellikle Jüpiter'in 11 Haziran'a kadar 10. Sosyal Yaşam Evinizde kalacağı düşünüldüğünde, eve yaşamınıza harcayacak fazla zamanınız olmayacaktır.

2017 yılının ilk altı ay boyunca kariyerinizde yüksek getirili faaliyetleriniz sizi evinizden uzak tutacak. Temmuz 2017 tarihinden sonra  ev ve aile yaşamınıza odaklanacaksınız. Bu süreçte enerjinizi ev yaşantınızdaki projelerle harcamalı ve ailenizle kaliteli zaman geçirmelisiniz.
Satürn'ün son yıllarda sizi oldukça zorladı fakat ailenizle şimdiye kadar geçiremediğiniz zamanı telafi etmeye ağırlık verecek..

Eylül 2017 tarihini bir köşeye not edin.. Sizler için bir dönüm noktası olacak. Hem aşk, hem aile, hemde kariyer anlamında fırsatlar siiz bekliyor. Eğer evlenmek ve bebek sahibi olmak istiyorsanız doğru seçim..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder