24 Mart 2016 Perşembe

2017'de Akrep Burcu ve Aşk

Akrep Burcu 2017 : Aşk ve İlişkiler

Sevgili Akrepler, 2017 yılının ilk 6 ayında aşk hayatınızda durgunluk yaşayabilirsiniz.  Jüpiter bu yıl aşk ilişkileri kurmanızı kolaylaştırırken Merkür iletişimi zorlaştırabilir veya eski problemleri yeniden gündeme taşıyabilir.

26 Şubat 2017 tarihindeki Güneş Tutulması yaşamınıza pek çok yeni kişi getirerek veya fırsat yaratarak ilişkilerde genelde hissettiğiniz kaybeden taraf duygusunu yenmenizi sağlayacaktır.

Bekar Akrepler için yılın en şanslı ayı kesinlikle Mart 2017.. Mart ayında alacağınız kararlar bütün bir yıl boyunca etkili olacak.. Bu sebeple alacağınız kararları aile büyükleri ile konuşabilir, fikir alışveriinde bulunabilirsiniz..

7 Ağustos 2017 tarihindeki Ay Tutulması ise; ev ve özel yaşamınızdaki sırlar açığa çıkabilir. Bu yıl bu dik açılar iki kere daha tekrarlanacak. Bu olaylar ilk başta ev yaşantınızı sarssa bile size yakın kişiler arasında güveni arttıracak.


3-23 Aralık 2017 tarihinde Merkür Yay burcunda geriliyor.. Ev yaşamınızda psikolojik problemlere tekrar neden olsa bile sizin radikal değişiklikler yapmaya olan yatkınlığınız sayesinde korkularınızı yeni fırsatlara dönüştürebileceksiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder