4 Aralık 2015 Cuma

Yengeç Burcu 2017 Genel Yorumu

Yengeç Burcu'nu 2017 Yılında Neler Bekliyor?

Yengeç Burcu 2017 Genel Bakış

2017 yılı profesyonel olarak çok fazla meşgul olacağınız zamanları getiriyor. İlişkilerinizde ani değişimler söz konusu olabilir. Toplumsal olarak daha fazla fırsatlar önünüze çıkacaktır. Aile ilişkileriniz temelini sağlamlaştıracağınız ve yılın en istikrarlı zamanlarını yaşayacağınız bir süreçte olacaksınız. Yaratıcı çalışmalarınız destek görecek.

2017 yılı özellikle içsel isteklerinizi ve duygularınızı frenlemeyi öğreneceksiniz. Biraz kendinize ve çevrenize nazik olacaksınız. Kariyer bakımından 2017 çok daha tatmin edici bir yıl olacaktır. Başarı her yönden gelecektir. Geçmiş yıllardan beri gösterdiğiniz çabalar bu yıl sonuç vermeye başlayacak. Ortaklıklardan projelerden maddi anlamda kazançlar sağlayacaksınız. Özellikle yılın son zamanlarında kariyerinizde büyük değişimler olup terfi edeceksiniz.


Yakın ilişkiler konusunda harika olaylarla karşılaşabilirsiniz. Birçok yeni partner adaylarıyla karşılaşabilirsiniz. Yılın sonlarına doğru Ruh eşinizle karşılaşmanız mümkündür. Finansal olarak mali durumunuzda iyileşmeler olacak. Uzun zamandır beklediğiniz mali hedeflere ulaşabilirsiniz. Ayrıca toprağa yapacağınız yatırımlar konusunda ki girişimleriniz olumlu sonuçlanacaktır.

2017 yılına sağlık açısından bakıldığında genel olarak sağlığınız iyi durumda. Yalnız gıda zehirlenmelerine dikkat edin. Gene ara ara dinlenme ve yenilenme için kendinize zaman ayırın.

1 yorum: