11 Aralık 2015 Cuma

Yay Burcu 2017 Genel Yorumu

Yay Burcu'nu 2017 Yılında Neler Bekliyor?

Yay Burcu 2017 Genel Bakış

2017 yılı hayallerinizi ve idealleriniz şekillendirmek için iyi bir yıl olacak. Yenilenmiş bir enerji ve güçle byük değişimler yaşayacaksınız. Kendinize inanarak ve eylemlerinizi akışta bırakarak iç güdülerinize güvenerek hareket etmeye çalışın . Kariyer anlamında şanslı bir yıl sizleri bekliyor. Profesyonel anlamda önemli adımlar atacaksınız. Önemli ilişkiler özellikle kariyer alanında kurabilirsiniz. Yılın ortasın da bazı yasal sorunlar yaşamanızda mümkün.

Aşk hayatınızda bu dönemde uzun vadeli ilişkiler sizi bekliyor. Duygusal ihtiyaçlarınız giderilecek. Evli olanlar ilişkilerinde tatsız durumlar yaşayabilirler. Özellikle eşiniz güvensiz ve tedirgin edici davranışlarda bulunabilir. Bağışlayıcı olmaya çalışın. Modunuz daha iyi olacaktır.


Finansal olarak daha cok para kazanmak için yeni yollar keşfedebilirsiniz. Ev satın alma yer değiştirme gibi bazı harcamalarınız olabilir. Yılın son yarısında gelir akışınız daha iyi olacaktır.

Sağlık bakımından 2017 yılı sizler için genel anlamda iyi olacaktır. Bazı Kas krampları ve sinirsel durumlar yaşamanız olası. Düzenli beslenmeye dikkat edin ve kendinizi özellikle Egzersiz için zorlamayın çok protein ve lif tüketimine dikkat edin. Saç ve moda tasarı mı için çok uygun bir zaman.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder