9 Aralık 2015 Çarşamba

Terazi Burcu 2017 Genel Yorumu

Terazi Burcu'nu 2017 Yılında Neler Bekliyor?

Terazi Burcu 2017 Genel Bakış

2017 Yılında son birkaç yıldır musallat olan sıkıntılarınızdan arınacaksınız ve önemli çalışmalar içersinde olacaksınız. Özellikle hayatınızın net bir şekilde yönlendirmek mümkün olacak. Daha önce hiç olmadığınız kadar hayatınızda özgürlükler olması mümkün. Artık sınırlarının ötesine taşınmak zamanı geldi sizin için. İç ışığınız bu yıl size rehberlik edecek. Akıllıca kararlar verip çok fazla duygularınızın tesiri altında kalmayacaksınız.

Kariyerinizde bu yıl özellikle bir sürü bağlantılarınızı profesyonel alanda bir çok olumlu süreç yaşayacaksınız. Yeteneklerinizi kanıtlamanız mümkün olacak. Bilinmeyen topraklara gitme gibi planlar yapmanız mümkün. Özellikle bu yıl yapacağınız takım çalışmalarının sizlere katkıları çok büyük olacak. Bazı yasal sorunlarla yıl sonuna doğru karşılaşabilirsiniz.


Aşk hayatınızdaysa 2017 yılı her zamanki gibi pembe gözlüklerle bakamayacaksınız. Mevcut ilişkilerinizde dengelemeler yapmaya çalışabilirsiniz. Eğer kalpten geçen hislerinizi tutmayıp paylaşımlarda bulunursanız aşk hayatınızda büyük değişimler olacaktır. Yılın ilk yarısı aşk hayatınızda olumsuzluklar yaşasanız da uçurumları ve engelleri yılın ikinci yarısından itibaren aşacaksınız. 2017 yılı hayatınıza mali anlamda güçlü etkiler getiriyor.

Girişimleriniz özellikle yılın ortalarında çok şanslı ve bolca para kazanımı olacak. Uzun vadeli finansal kararlar almaktan kaçınmalısınız. Sağlık açısından bakıldığında biraz zahmetli bir yıl olabilir. Yılın özellikle ilk yarısı düzenli checkup yaptırmanızı öneririm. Kemikler ve kaslarla ilgili sorunlar yaşamanız mümkün. Bu yüzden fiziksel aktivitelerden uzak durmaya çalışın.

1 yorum:

  1. 2017 burç yorumları terazi hakkında gerçekten iyi şeyler söylüyor. İnşallah söylenenler gibi güzel ve huzurlu bir sene olur. 2016'dan neler çektiğimizi herkes biliyor :(

    YanıtlaSil