11 Aralık 2015 Cuma

Oğlak Burcu 2017 Genel Yorumu

Oğlak Burcu'nu 2017 Yılında Neler Bekliyor?

Oğlak Burcu 2017 Genel Bakış

2017 yılı her şeyin sizin lehinize çalışacağı bir yıl. Özellikle aile ve ikili ilişkilerinizdeki duyduğunuz endişelerle ilgili olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Bu yıl içinde hayatta daha büyük ve daha köklü şeyler yapabilmek içim ilham alacaksınız ve tüm yaratıcılığınızı dışarı yansıtacaksınız. Kişisel hayatınızdaki gerilimler ve çatışmalar olabileceği gibi bazı şeyleri dengelenmeyi öğrenmeniz gerekebilir. Daha iyi bir gelecek için 2017 yılına daha emin adımlarla gireceksiniz.

Bu yıl iş hayatınızda her zaman olduğu gibi güllük gülistanlık olamayacak. Zaman zaman her türlü çatışmalarla karşı karşıya kalabilirsiniz. İş hayatınızda sıkıntılı zamanlar sizi bekliyor. Uzun süreli izin alabilir veya iş değişikliği yapabilirsiniz. Bence bu yıl kariyer anlamında iç güdülerinize güvenin ve yeni bir çevre edinmeyi deneyin.


Aşk hayatınızda ise daha zenginleştirilmiş bir hayat sizi bekliyor. Evli olan oğlaklar özellikle eşlerinden olumlu yönde ilham alacaklar. Eşiniz net bir vizyona sahip olarak sizi önemli konularda kontrol edebilir. Diyalog ve fikir alışverişi olarak onarla açık olun. İlişkisi olmayan oğlaklar yeni bir ilişki için kapılarını açıyorlar. Finansal olarak önceki yıllarda yapmış olduğunuz yatırımların getirilerini bu yıl alabilirsiniz. Pahalı zevkleriniz için harcamalar yapmamaya özen gösterin. Maddi plan yapın.

2017 yılın 2. yarısından itibaren mali anlamda büyüme yaşayabilirsiniz. Özellikle sağlık olarak yaşadığınız stresler nedeniyle bazı rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz. Meditasyon ve yoga gibi egzersizler yapmaya özen gösterin. Zihinsel endişe ve kaygılarınızın zihninizde dolaşmasına müsaade edersiniz rahatsız olacaksınız. Doğru enerjilere kon santre olun.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder