12 Aralık 2015 Cumartesi

Kova Burcu 2017 Genel Yorumu

Kova Burcu'nu 2017 Yılında Neler Bekliyor?

Kova Burcu 2017 Genel Bakış

2017 yılı duygularınızın en yüksekte olacağı yıl olacak. Uzun zamandır zihinsel ve fiziksel fikirlerinizin yerini duygularınız alıyor. Kişisel hayatınızda çok başarılı olacaksınız. Çevreniz ile uyum içerisinde yaşarken yaratıcılığınız ön plana çıkacak. Hayatta ilerlemeniz için bu yıl büyük fırsatlarla dolu. Aile yakınlarınıza ve arkadaşlarına güvenmenizi tavsiye ediyorum. Göreceğiniz destek ile bu yıl çok kazançlı durumlarla karşılaşacaksınız.

2017 yılı Profesyonel iş hayatınızda sizlere huzur ve rahatlık getiriyor. İşinizde yeni ilham ve fikirler gelecek. Kariyer bakımından olaysız bir yıl olacak. Aşk ve evlilk hayatınızda bu yıl barış ve huzur dolu olacak.


Yıl sonuna kadar partnerinizle hayattan zevk alacağınız zamanlar sizi bekliyor. İdeal eşinizi bulmak için güzel bir yıl. Aranızdaki sosyal iletişimler çok iyi bir şekilde kurulacak. Finansal olarak bu yılda maddi nimetlerden faydalanacaksınız, ancak yılın ortasında bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Olumsuz ve gereksiz harcamalar yapmamaya özen gösterin.

Sağlık söz konusu sizin için cok huzurlu ve rahat geçecek. Bu yıl yorgunluk sizlere musallat olabilir. Bazı kaygı ve sinirlilik hali oluşabilir. Bu yıl yağlı ve şekerli gıdalardan uzak durun. Yıl sonuna doğru göz rahatsızlıkları oluşabilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder