1 Aralık 2015 Salı

Koç Burcu 2017 Genel Yorumu

Koç Burcu'nu 2017 Yılında Neler Bekliyor?Koç Burcu 2017 Genel Bakış

2017 yılı sizin için uzun zamandır beklediğiniz görevleri tamamlamanız mümkün olacağı gibi harika bir yıl sizi bekliyor. Hem çevrenize hem de kendinize esnek olarak yeterliliğinizi göstereceksiniz. Bu yıl içinde yapacağınız maceralı bir yolculuk hayatınızda yeni yapılandıracağınız faaliyetlere teşvik edecektir. Bazı kısıtlamalar olsa da göz ardı etmemeye çalışın. Hem evinizle alakalı hemde işinizle alakalı abartılı olmadan dogru kararlar vereceğiniz bir yıl. Sürekliliği olan emelleriniz sağlamlaştıracaksınız.

Bu yıl gezegen konumları özellikle hayattaki amaçlarınıza ve hedeflerinize yardımcı olacaktır. Yaratıcılığınız ön plana çıkacaktır. Sabırsız olmamaya özen gösterin çünkü 2017 sonunda yaratıcı girişimlerinizin meyvelerini alacaksınız. Kariyer hayatınızda yeni dönüşler söz konusu. profesyonel anlamda hız biraz yavaş olsa da umudunuzu kaybetmeyin. İç güdülerinizle yolunuza devam edin.


Yılın ilk yarısında her şey sorunsuz olacaktır. 2. yarısında ise kendinizse biraz dinlenme konusunda zaman vermeniz gereklidir. Yeni ilişkiler 2017 yılı boyunca önemli yollar kat etmenizi sağlayacak. Hayatınıza yeni insanlar girebilir. Aşk ve romantizm konusunda yeni yollar keşfedebilirsiniz. Evli olan koçların evlilik hayatlarında bazı değişimler söz konusu olabilir ve evlilikler şifalanabilir. Bu yüzden Eşinizle ilgili aceleci kararlar almamaya özen gösterin.

Mali olarak 2017 yılı büyük değişimler ve dalgalanmalar getirecek. Harcamalarınızı minimum düzeyde tutmanız ve giderlerinizi frenlenmeniz sizin için iyi olacaktır. Özellikle bu sene borç para vermemeye dikkat edin. Değeri yüksek alımlardan uzak durun. Yıl sonunda doğru alacağınız önemli alımlarda adımlar atabilirsiniz.

2017 yılına sağlık açısından baktığımızda enerjiniz çok yüksek olacak. Yılın ilk yarısı küçük rahatsızlıklar olabilir, yeni bir spor programına ve rejime başlayabilirsiniz. İçki sigara ve fast food gibi kötü alışkanlıklardan kurtulacaksınız. Metabolizma hızınız dengeli olacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder