2 Aralık 2015 Çarşamba

Boğa Burcu 2017 Genel Yorumu

Boğa Burcu'nu 2017 Yılında Neler Bekliyor?

Boğa Burcu 2017 Genel Bakış

2017 yılı kişisel ve profesyonel hayatınızda önemli değişimler olacak. Öncelikle istenmeyen kötü alışkanlıklardan tamamen uzaklaşacaksınız. Zihinsel olarak her zamankinden daha güçlü olacaksınız. Hem çevrenizle hem kendinizle ilgili. Her türlü duruma uyum sağlayabilirsiniz. Cesaretiniz yenilenecek.

Kariyer olarak daha iyi profesyonel adımlar atacaksınız. Yalnız aynı zamanda dolandırılabilir ve sahte belgelere imzalar atabilirsiniz. Dikkat edin. Geçmiş hatalarınızdan ders çıkartın.Yılın özellikle ilk yarısında kariyerinizde büyük değişimler var. 2. Yarısında ise bazı insanlarla önemli yeni fırsatlar yolunuzda ilerlemenizde yardımcı olacaktır.

Aşk ve ilişkiler bakımından yeni anlam kazanacak sevgiye bakış açısınız daha iyi ve daha farklı olacaktır. Uzun süredir sizi rahatsız eden ilişkilerden kurtuluyorsunuz. Gerçek ve doğru adımlar atacağınız ilişki içerisine giriyorsunuz. Beraber olacağınız kişileri çok fazla boğmamaya ve esnek olmaya dikkat ediniz. Mali konularda her türlü yatırım (özellikle gayrimenkul ve tahvil) konularında iyi bir dönem. Şimdiden emeklilik için Kendinizi garanti altına alacağınız adımlar atabilirsiniz.

Aile üyeleri ile ilgili olarak tıbbı harcamalarda söz konusu olabilir. Zihinsel olarak örn. Para kazanma konusunda kendinize güvenin. Bu sene özellikle sağlık konusunda yiyecek ve içeceklerinize dikkat edin. Egzersiz ve diyet yapmanız gerekebilir. Özellikle yılın ilk yarısında sinirsel sorunlar ve kas ağrıları yaşamanız mümkün. 2. yarısında ise spor faaliyetleri ile cesaretinizi de arttırarak daha dinç ve daha canlı olacaksınız.

1 yorum: