5 Aralık 2015 Cumartesi

Aslan Burcu 2017 Genel Yorumu

Aslan Burcu'nu 2017 Yılında Neler Bekliyor?

Aslan Burcu 2017 Genel Bakış

2017 yılı sizin için son derece verimli olacaktır. İrade gücünüz sayesinde emellerinizi ve hedeflerini gerçekleştireceksiniz. Bu yıl hayatınızda yapmadığınız radikal değişikilikleri yapıyorsunuz. Birkaç yıl öncesinden başlayan projeleriniz pekişecek. Hem kişisel hem mesleki yaşamınızda önemli kararlar alacaksınız. hayattan zevk almanız için elinizde yeterli şanslar olacak. Artık türlü engellerin üstesinden geleceksiniz. Gelirinizde bu yıl sonuna kadar cok öenmli artışlar olucak.

2017 yılında profesyonel iş yaşamınızda önemli etkiler sizleri bekliyor. Hedeflerinize ulaşmak için çok verimli çalışacak ve elde edeceksiniz. Profesyonel anlamda merdivenleri çok başarılı bir şekilde tırmanacaksınız. Aşk hayatınızda ise bu yıl bir çok iniş çıkışlar yaşayabilirsiniz.
Ama duygularınız ve duygusal ihtiyaçlarınız zirvede olucaktır. Artık düğümlerin çözülme zamanı ve rahat bir ilişkiye de başlama sürecine giriyorsunuz. İlişkisi devam eden aslanların bazı fedakarlıklar yapması gerekebilir. Yanlış sözlere aldırmamaya çalışın.

Yılın son yarısında aşk hayatınızda çok önemli ve güzel gelişmeler de yaşayacaksınız. Özellikle daha önce olmadığı kadar elinizde çok para olacak. Çok istediğiniz o lüks arabaya sahip olacaksınız. Ne kadar çok para sahibi olsanızda etrafınızı şımartmamaya dikkat edin. Özellikle bu yıl fazla harcamalarınızın farkında olun. Sağlık olarak daha az önem vereceğiniz bir yıl olacak.

Vücüdunuzun verdiği sinyalleri dinleyin ve ona göre hareket edin. Zevk için yemek yememeye geyret edin. Bunun yerine dengeli beslenmeye dikkat edin. Özellikle tüm beyazlardan uzak durun. Yılın ilk yarısı baş ağrıları ve eklem ağrıları çekmeniz muhtemel.Yılın sonunda çok daha sağlıklı olacaksınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder