10 Aralık 2015 Perşembe

Akrep Burcu 2017 Genel Yorumu

Akrep Burcu'nu 2017 Yılında Neler Bekliyor?

Akrep Burcu 2017 Genel Bakış

2017 yılı tüm akreplere yeni sürprizler getiriyor. hayatınızda ilerlemek için etrafınızda olumlu değişimler olup en iyi şekilde sizi teşvik edicek. Artık her türlü ertelemelerden kaçınıp cesaretle herşeyi ele alın, emellerinize ve ideallerinize öncelik verin. Uzun zamandır cevapsız kalan sorularınız cevap bulmaya başlıyacak. Artık hayatınızda mükemmel uyumu yakalayacaksınız.

Geçmiş anılarınız kayıtlarınızı geride bırakıp moralinizi bozmaya izin vermeyin. Şimdi daha iyi bir geleceğe doğru adım atmaktasınız. Kariyer olarak bu yıl yeni projelere imza atacaksınız.. iletişiminiz daha iyi olacak. Özellikle finansal performan sınız daha iyi olacaktır. Aşk hayatınızsa daha yoğun ve duygu yüklü olacak. 2017 yılın ilk yarısında sizleri çok hareketli bir aşk hayatı bekliyor.


Özellikle evli olan akrepler eşinizle olan çekişmelere dikkat edin. Özellikle bu yoğunluğu yıl sonuna doğru yaşayabilirsiniz. Mali anlamda sıkıntılardan sorunlardan kurtulup girişimlerinizden yeni fırsatlar yaşayarak karanlık sulardan çıkacaksınız.. yalnız 2017 yılın 2. yarısında harcamalarınız konusunda dikkatli olmanızı öneririm.

Sağlık olarak iyisiniz. Fiziksel ve zihinsel olarak dayanıklı olup performansınızı arttıracaksınız. Bazı sinirsel ve depresif dönem yaşayabilirsiniz. Biraz dinlenmezi öneririm. Aile büyükleri için sağlık harcama larında bulunabilrisiniz.

1 yorum:

  1. Ya inşallah yazdığı gibi olur 2017 burç yorumları benim için çok güzel şeyler söylüyor :)

    YanıtlaSil