30 Kasım 2015 Pazartesi

Ay Tutulması Tarihleri 2017 ve Burçlara Etkileri

2017'de Ay Tutulmaları Burçları Nasıl Etkiliyor?

11 Şubat 2017'de Kova burcunda ilk Ay Tutulması gerçekleşiyor!

Ay tutulması, kariyerinizde bu ay önemli gelişmeler yaşayacaksınız. Önemli yeni fırsatlar karşınıza çıkacak. Karar verirken hem olumlu hem olumsuz yönlerinizi göz önünde bulundurun. Ailevi çatışmalar sona ermekte.  İş arkadaşlarımızla ve patronlarımızla alakalı köklü ve olumlu adımlar atabiliriz. sorumluluklarımız iş yerin de veya hayatımızın genelinde artabilir. . Ayrıca kendinizi ev hayatınızda bazı çatışmalar içerisinde bulabilirsiniz.

7 Ağustos 2017'de Aslan burcunda Tam Ay Tutulması gerçekleşiyor!

İletişimizin yoğun olacağı bir zamandır. Birçok aktivite ve organizasyonlarda bulunabiliriz. Ocakta yengeç burcunda ki Dolunay sorumluluk hissinizi artıracak. Özellikle geçmişle ve ailenizle alakalı
olarak olumlu ve önemli gelişmeler yaşayabilir.. Eski ve hoşumuza gitmeyen alışkanlıklarımızdan kurtulmak için iyi bir zaman başlangıcı. Ev satın almak veya değiştirmek konusunda da kararlar verip adımlar atabiliriz.

Korkularımızı özgür bırakmak için iyi bir şans geçecektir elimize bunu değerlendirelim.  Arkadaşlık ilişkileriniz çok daha güçlü ve sağlam olacak. Öngörüleriniz artacak. Size ihtiyacınız olan manevi desteği verecek kişilerle de karşılaşabilirsiniz.Terfi alınabilir veya meslek hayatınızda daha iyi ortamların doğuşu gerçekleşebilir. Yeni bir aşk ilişkisine başlanabilir. Büyük ihtimalle bu aşkı iş çevresinden bulabiliriz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder