1 Eylül 2015 Salı

2017 Merkür Gerilemesi Tarihleri

2017 Yılında Merkür Hangi Tarihlerde Geriliyor?Merkür 2017 yılında tam 4 kez geriliyor. Merkür gerilemeleri yılın en zor zamanları olarak sayılıyor. Peki Merkür gezegeni retro halindeyken nasıl davranmalıyız? Merkür retroları iletişim,ev aletleri arızaları,yanlış anlamlar,alınganlıklar,asılsız dedikoduların yoğun olduğu dönemler diyebiliriz. Elektronik eşyalarımız da bozulmalar olabilir. Bu cep telefonları, bilgisayar, tv'ler vb.. gibi eşyalarda sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Ya da ikili ilişkilerde yanlış anlamalara açık olabiliriz. Sosyal çevremizdeki bireylere daha anlayışlı ve sakin yaklaşabiliriz.Sevgiliniz veya eşinizle sözlü iletişimde sorun yaşayabilirsiniz.


İş yaşamızda gelirsek iş değişikliği için uygun bir dönem sayulmaz. Bu zamanlada yeni başlangıçlara, yeni projelere imza atmamak önemlidir. Fakat uzun zaman önce ayarladığınız bazı işleriniz hatta evlilik tarihleriniz Merkür gerileme zamanına denk geliyorsa tabi ki bu bir sorun değil. Bu zamanlarda sakınca yoktur. Konu ne olursa temelleri önceden atıldığı için işinize devam edebilirsiniz. Yarım kalan işlerinizi tamamlamak için harika bir zaman diyebiliriz..

Merkür 2017 Yılında 4 Kez Geriliyor?


  • 19 Aralık 2016 yılında başlayan Merkür 8 Ocak 2017 tarihinde düzeliyor..

  • 9 Nisan - 3 Mayıs 2017 tarihlerinde geriliyor. 9 Nisan'da Boğa burcunda retro hareketine başlıyor ve 3 Mayıs'da Koç burcunda düz hareketine başlıyor..

  • 13 Ağustos - 5 Eylül 2017 tarihlerinde Başak burcunda geriliyor..

  • 3 - 23 Aralık 2017 tarihlerinde Yay burcunda Merkür geriliyor..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder